imageedit_1_7743256758.png

Pavasaris/Vasara 2020

"Šešėliai"

Ši kolekcija žymi naują pradžią mūsų kūryboje. Tai yra pirmoji autorinė pirmoji mūsų kolekcija be Žano. Jaučiu didelę atsakomybę kartu su Benu tęsdama tai, ką pradėjo Žanas. Trys metai besimokant pas šį neeilinį žmogų, tapusį tikru lietuviškos avalynės flagmanu, o man asmeniškai ir antruoju tėčiu, išmokė paties svarbiausio dalyko – visuomet siekti geriausio rezultato, koks tik yra įmanomas. Visada padaryti viską ir net dar daugiau, kad žmogus, kuriam kuriami batai, jaustų kūrėjo meilę ir atsidavimą. Kad mūsų batai būtų patogūs, puoštų, leistų jaustis išskirtiniu ir stilingu.  Jaučiu, kad Žanas mudu su Benu puikiai paruošė ne tik šiai debiutinei kolekcijai, bet ir daugybei kitų. Turime begalę idėjų, kurias labai norime įgyvendinti.

Žano nebėra, bet jo energija ir drąsa vis tiek jaučiasi mūsų dirbtuvėse. Galbūt netgi stipriau nei bet kada ankščiau. Ir ji tikrai atsispindės visuose mūsų darbuose. 

Kartu su Benu ir visa komanda esame pasiruošę įrodyti, kad mūsų kūrybiniais siekiai – pasaulinio  lygmens. 

Kolekcijos fotosesijoje pasitelkėme medžių šakas ir gėles, kad sukurtume jų šešėlius. Ir tai – ne tik dėl pavasariškos nuotaikos. Norėjome perteikti svarbesnę mintį – metas žmonėms atsikratyti savo baimių ir išlįsti iš šešėlio. 

Metas kasdienybėje prisijaukinti ryškumą, kad praskaidrintume ankstyvo pavasario pilkumą slogiame ir daug ką bauginančiame pandemijos fone!

Su meile, 

Gintarė